Bëri seks me qenin, 18 vjeçari rrezikon 15 vite burg

Publikuar tek: bota, më 14:58 24-04-2019 Bëri seks me qenin, 18 vjeçari rrezikon 15 vite burg Damian Barton

Një 18-vjeçar me emrin Damian Barton është arrestuar në qytetin e Michigan në Amerikë pasi u akuzua nga shokët e tij se kishtë berë seks me një qen.

Sipas agjensisë amerikane Klew, 18-vjeçari kishte shkuar për vizitë në një shtëpi dhe u kap ‘mat’ nga kamera e shtepisë teksa bente seks me qenin.

Sipas policisë Damian Barton u arrestua për akte kriminale kundër natyrës.

Me këto akuza i riu rrezikon deri në 15 vite burg psikiatrik.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10927104949951
array(1) { ["section"]=> string(58) "beri-seks-me-qenin-18-vjecari-rrezikon-15-vite-burg-161692" }