Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare tregon eksperiencën: Mami më bëri namin, më mori në telefon…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:56 03-06-2020 Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare tregon eksperiencën: Mami më bëri namin, më mori në telefon…

Moderatorja Alma Çelaj ka treguar disa sekrete nga jeta e saj private, që askush nuk i dinte më herët.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo rrëfeu se së fundmi ka bërë një tatuazh, i cili ka dalë në pah me foton e fundit ku shfaqet me rrobabanjo.

Moderatorja u shpreh se e ëma e ka kritikuar për tatuazhin dhe i ka kërkuar llogari duke i thënë: “Kjo është mënyra më e mirë për t’më treguar tatuazhin?”

“Mami kur e pa më mori direkt në telefon dhe më tha çfarë është kjo gjë. Sa mirë do të ishte sikur mami të mos e kishte vënë re. Mori në telefon dhe tha kjo ishte mënyra më e mirë për të më treguar tatuazhin? Më mirë thashë se s’ta them dot përballë. Mjaftoi që mami të merrte një surprizë”, tha Alma.

Screenshot_5.png

ccc.jpgxx.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094189643859863
array(1) { ["section"]=> string(114) "beri-tatuazh-poshte-gjoksit-moderatorja-shqiptare-tregon-eksperiencen-mami-me-beri-namin-me-mori-ne-telefon-208880" }