Bëri thirrje në emision: “Votoni Bledi Çuçin”, Adi Krasta jep shpjegime

Publikuar tek: aktualitet, më 12:02 29-05-2017 Bëri thirrje në emision: “Votoni Bledi Çuçin”, Adi Krasta jep shpjegime

Moderatori Adi Krasta është njohur si kritikues i qeverisë Rama por ditën e djeshme u ka bërë thirrje “live” në emision gjirokastritëve që të votojnë Blendi Çuçin i cili është kandidat i PS.

Sakaq, Krasta shpjegon se me këtë gjest nuk mbështet PS-në por thjesht mbështetje individuale për Çuçin..

REAGIMI I PLOTË I KRASTËS:

Sot ne intervisten me Bledi Cucin i cili po garon per deputet ne Qarkun e Gjirokastres i dhashe ne titull personal mbeshtetje per nje rezultat pozitiv individual ne zgjedhjet e ardhshme.
Me kete gjest nuk mbeshtes Partine Socialiste sic aludohet me naivitet dhe dashakeqesi ne disa portale. Eshte nje nga ato raste kur sjellja e specialisteve te Marredhenieve Publike qeveritare dhe pronareve te portaleve behet terroriste duke krijuar skema dhe situata joreale e jorealiste.
Partite politike kryesore ne Shqiperi duhen monitoruar dhe kritikuar vazhdimisht dhe pakompromis.
Qendrimet e mia kritike ndaj partise ne pushtet nuk kane ndryshuar dhe bindja ime per rotacion te vazhdueshem ne Shqiperi eshte e patundur.
Titujt joprofesionale te shkrimeve telenoveleske te portaleve nuk kane asgje te perbashket me qendrimet e mia te se tashmes dhe se ardhmes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Familjarët hedhin poshtë dyshimet për vetëvrasjen e mjekut, çfarë i ndodhi në të vërtetë
Arrestohet vlonjati i shumëkërkuar për pengmarrje, ekstradohet drejt Italisë »
Article Logic
Execution time: 0.010524034500122
array(1) { ["section"]=> string(73) "beri-thirrje-ne-emision-votoni-bledi-cucin-adi-krasta-jep-shpjegime-80361" }