Berisha: "Aleancës së qelbësirave" i shuhen motorrët në Kukës

Publikuar tek: politike, më 18:36 10-06-2015 Berisha: Postimi i ish-kryeministrit Berisha në \"facebook\"

"Aleancës së qelbësirave" i shuhen motorrët në Kukës!! Sb”. Kështu e ka komentuar ish-kryeministri Berisha mitingun e ASHE në Kukës.

Berisha ka postuar edhe këtë foto që tregon të pranishmit e mbledhur në shesh, aty ku kryeministri Rama dhe kreu i kuvendit Meta mbajtën fjalimet e tyre në kuadër të prezantimit të kandidatit të majtë Hasan Halili.

Të djathtët flasin për një miting të dështuar të së majtëve në Kukës, e ndërsa të majtët e kanë cilësuar si madhështor. Cila është e vërteta?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010144948959351
array(1) { ["section"]=> string(64) "berisha-aleances-se-qelbesirave-i-shuhen-motorret-ne-kukes-13219" }