Berisha bëhet nostalgjik, publikon foton që ndau kohërat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:36 11-12-2017 Berisha bëhet nostalgjik, publikon foton që ndau kohërat

11 dhjetori shënon datën e themelimit të Partisë Demokratike. Në këtë datë të shënuar kanë qenë të shumta reagimet dhe fotografitë nostaligjikë që përkujtojnë atë periudhë.

Një ndër themeluesit e PD-së, Sali Berisha përveç analizës që publikoi  pak orë më parë është ndalur edhe në një moment nostaligjik.

Ai ka publikuar në rrjetin e social, facebook një foto me dy bashkëthemelues të kësaj partie, Azem Hajdari dhe Gramoz Pashko, duke shkruajtur, “Në ditët që ndanë kohërat! sb”.

Më poshtë postimi i plotë i Sali Berishës: 

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086591243743896
array(1) { ["section"]=> string(62) "berisha-behet-nostalgjik-publikon-foton-qe-ndau-koherat-102697" }