Berisha çohet në këmbë, Spaho i ‘kthen mendjen’ në sekondat e fundit! Ruçi: Sikur s’ju përmendi...

Publikuar tek: politike, më 15:05 05-03-2018 Berisha çohet në këmbë, Spaho i ‘kthen mendjen’ në sekondat e fundit! Ruçi: Sikur s’ju përmendi...

Kuvend- Pas fjalës së ministrit të Financave Arben Ahmetaj nga foltorja e Kuvendit, ku tha se Shqipëria ka pësuar rritje ekonomike, ish-kryeministri Sali Berisha ka dashur të replikojë.

Ai u çua nga vendi por në çast ka ndërhyrë Edmond Spaho i cili pasi ka shkëmbyer disa fjalë me ish-kryeministrin dhe Berisha i ka lënë kështu radhën kreut të Grupit Parlamentar të PD për të folur.

“Sikutr s’ju përmendi emrin”, i tha sakaq Ruçi Spahos i cili gjithsesi vazhdoi fjalën e tij duke akuzuar Ahmetajn si gënjeshtar që mëson edhe Edi Ramën të gënjejë.

berisha1.png

berisha3.png

berisha4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011940002441406
array(1) { ["section"]=> string(97) "berisha-cohet-ne-kembe-spaho-i-kthen-mendjen-ne-sekondat-e-fundit-ruci-sikur-s-ju-permendi-112260" }