Berisha denoncon deputetin: Fut njerëz në burg se nuk paguajnë energjinë, dhe vet e merr falas

Publikuar tek: politike, më 11:13 04-02-2018 Berisha denoncon deputetin: Fut njerëz në burg se nuk paguajnë energjinë, dhe vet e merr falas

Ish-kryministri Berisha ka postuar në llogarinë e tij në facebook, denoncimin e një qytetari.

Qytetari shprehet se deputeti i PS-së në Pogradec, Eduart Shalsi, ka bërë lidhjen e energjisë pa kontratë dhe pa sahat, ndërkohë që qytetarët burgosen për mospagim faturash.

“Për narkodeputetët energjia është falas”- shkruan Berisha në statusin e tij.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Per narkodeputetet energia elektrike eshte falas!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje doktor Berisha. Nderkohe qe njerezit burgosen per mospagimin e faturave te energjise, deputeti i PS ne Pogradec Eduart Shalsi ka hapur nje zyre pritje dhe nga banoret raportohet se lidhjen e energjise e ka bere pa kontrate dhe pa sahat matje te harxhimit.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010980844497681
array(1) { ["section"]=> string(99) "berisha-denoncon-deputetin-fut-njerez-ne-burg-se-nuk-paguajne-energjine-dhe-vet-e-merr-falas-109063" }