Berisha denoncon: Krim elektoral brenda Partisë Socialiste

Publikuar tek: politike, më 18:19 17-11-2019 Berisha denoncon: Krim elektoral brenda Partisë Socialiste

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se në zgjedhjet e brendshme të Partisë Socialiste janë regjistruar krime elektorale.

Sipas denoncimit të Berishës, në Njësinë Nr.5 në Tiranë kanë rezultuar më tepër vota se sa anëtarë.

Ja postimi i Berishës:

Krim elektoral edhe gjate votimit per delegate!

Socilaistet ne njesine nr 5 nen moton “nga krimi, me krimin, per krimin” mbushin kutite e votimit! sb

Pershendetje dr.Berisha! Jam nje socialiste e thjeshte.Ne njesine nr.5 rezultatet e votimit te delegateve te PS ishin super te larta. Ka shume e me shume vota se antare,dhe flete votimi te marra ne dorzim.Keta po na fyejne edhe inteligjencen,ju lutem e postojeni edhe ne fb

fdfgerhe4h.jpg

sdfswfwgfg.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075178146362305
array(1) { ["section"]=> string(64) "berisha-denoncon-krim-elektoral-brenda-partise-socialiste-186219" }