Berisha denoncon me foto: Policia e shtetit valvit flamurin e Partisë Socialiste në makinë

Publikuar tek: politike, më 15:08 15-06-2015 Berisha denoncon me foto: Policia e shtetit valvit flamurin e Partisë Socialiste në makinë Postimi i ish-kryeministrit Berisha në \"facebook\"

Ish kryeministri Berisha ka komentuar një foto e cila vjen si “produkt" i kësaj fushate elektorale.

Në foto duket një makinë policie që mban valvitur flamurin e Partisë Socialiste. Komentuesit e Berishës kanë shkruar se kjo gjë është absolutisht e papranueshme e ndërsa vetë Berisha e komenton kështu këtë foto: “Policia e antishtetit apo çunat e krimit nën flamurin e Partise Siçiliste në krye të detyrës”, shkruan Berisha.

Në fakt një gjë e tillë është e pazakontë nisur nga fushata e deritanishme, e cila pavarësisht ndotjes dhe mbindotjes së qyteteve nga flamujt partiakë, të paktën kishte mbajtur larg kësaj ndotje policinë e shtetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00996994972229
array(1) { ["section"]=> string(95) "berisha-denoncon-me-foto-policia-e-shtetit-valvit-flamurin-e-partise-socialiste-ne-makine-13649" }