Berisha denoncon shpërthimin me tritol pranë komisariatit të Fierit

Publikuar tek: politike, më 19:37 30-08-2015 Berisha denoncon shpërthimin me tritol pranë komisariatit të Fierit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në facebook dy foto që tregojnë shpërthimin e një automjeti me tritol.

Sipas asaj që shkruan Berisha dhe nga ajo që duket nga fotot, ngjarja ka ndodhur në afërsi të komisaritatit të qytetit të Fierit.

“Qytetari dixhital informon: Tritol ngjitur me komisaritin e Fierit”, shkruan Berisha, por pa dhënë detaje të tjera në lidhje me ngjarjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091137886047363
array(1) { ["section"]=> string(73) "berisha-denoncon-shperthimin-me-tritol-prane-komisariatit-te-fierit-19530" }