Berisha fiton duelin me Memushajn dhe Gjimshitin, Benevento thellon rekordin e humbjeve

Publikuar tek: sport, më 23:47 27-11-2017 Berisha fiton duelin me Memushajn dhe Gjimshitin, Benevento thellon rekordin e humbjeve

Portieri i kombëtares Etrit Berisha ka dalë fitues në duelin me lojtarët e tjerë të kombëtares shqiptare Ledian Memushaj dhe Berat Gjimshiti.

Atalanta ka arritur të dalë me 3 pikë nga përballja e sotme me Beneventon e vendit të fundit.

Golin për bergamaskët e shënoi Kristane, ndërsa Benevento është ende në kërkim  të pikës së parë në Serie A edhe pas 14 javëve të luajtura.

Sakaq Atalanta pas kësaj fitoreje ngjitet në vendin e 10-të me 19 pikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10734009742737
array(1) { ["section"]=> string(93) "berisha-fiton-duelin-me-memushajn-dhe-gjimshitin-benevento-thellon-rekordin-e-humbjeve-101023" }