Berisha gabon dhe mbrojtja jonë kapet e papërgatitur, shënojnë spanjollët (Video)

Publikuar tek: sport, më 22:00 09-10-2016

Berisha gabon dhe mbrojtja jonë kapet e papërgatitur ndërkohë që skuadra spanjolle shfrytëzon momentin dhe kalon në avantazh.

Autor i golit të parë ka qenë futbollisti Diego Costa i cili preku portën në minutën e '55, duke kaluar në avantazh në 1-0.

Dhe menjëherë pasi u fut në lojë Nolito shënon në minutën e '62 avantazhi kalon në 2:0 për kundërshtarët. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.00937819480896
array(1) { ["section"]=> string(84) "berisha-gabon-dhe-mbrojtja-jone-kapet-e-papergatitur-shenojne-spanjollet-video-55619" }