Berisha i bën Ramës live propozimin e habitshëm: T’ia bëjmë vettingun njëri-tjetrit

Publikuar tek: barometri, më 08:33 14-09-2018 Berisha i bën Ramës live propozimin e habitshëm: T’ia bëjmë vettingun njëri-tjetrit

Berisha i ka habitur të gjithë me propozimin që i ka bërë kryeministrit Rama nga studio e “Opinion”. 

Ish-kryeministri i propozon Ramës që t’i bëjnë vetting-un njëri-tjetrit, me dokumente.

Sakaq, shtoi se personalisht nuk u trembet as 100 ‘vetingjeve’.

“E ftoj Edi Ramën t’i bëjmë vetting-un njëri-tjetrit. Si të dojë ai, me dokumente, pse jo? Sa bën qeramanin për t’u mbrojtur, më mirë të dalë në shesh të burrave dhe t’i marrim një nga një”, propozoi Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01604700088501
array(1) { ["section"]=> string(89) "berisha-i-ben-rames-live-propozimin-e-habitshem-t-ia-bejme-vettingun-njeri-tjetrit-134259" }