Berisha ‘i lan hakun’ Ramës, publikon FOTON për Halloween

Publikuar tek: aktualitet, më 14:51 31-10-2018 Berisha ‘i lan hakun’ Ramës, publikon FOTON për Halloween

Ish-kryeministri Sali Berisha ‘i ka larë hakun’ kryeministrit Edi Rama përsa i përket urimit për festën e Halloween-it.

Berisha i është përgjigjur me nje fotomontazh ku Rama shfaqet i veshur me ngjyrën mavi, me hunden si Pinoku dhe me nje merimangë mbi shpinë.

"Siçilistë, ju uroj Halloween-in me një autoportret të Kallam Dështakut", shkruan Berisha bashkëngjitur fotos.

Kujtojmë që një ditë më parë Rama publikoi nje videomontazh ku kishte vendosur fytyrën e Berishës në një skelet më një kungull mbi kokë.

45254747_1141674009326838_7882976210504908800_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021107912063599
array(1) { ["section"]=> string(61) "berisha-i-lan-hakun-rames-publikon-foton-per-halloween-139745" }