Berisha i qetë në zyrën e tij, lutet për Ramën: Gëzuar Kongresin pa garë! Amin!

Publikuar tek: politike, më 15:54 19-03-2016 Berisha i qetë në zyrën e tij, lutet për Ramën: Gëzuar Kongresin pa garë! Amin!

Berisha i qetë. Nga zyra e tij i shkruan një përgjigje Ramës, pas sulmit të kryeministrit në Kuvend. “Gëzuar Kongresin pa garë! Longresin e kryetarit tuaj te pazgjedhshem, kryetarit tuaj te perjetshem, Amin’’, shkruan Berisha.

“Te dashur miq, sot u mblodh Kongresi i partise se Edi Rames dhe sivllaut te tij shperiteror Koço Kokedhima.

Ky kongres mblidhet pasi neo-bllokmeni Edi Rama ka rikthyer ne pushtet bijte e eterve mizor, bllokmeneve hoxhist.

Ky kongres mblidhet pasi Edi Rama ka shnderruar Partine Socialiste ne partine e mafies dhe krimit te organizuar, ku sipas ligjit te mafies, kryekumbara vendos per gjithçka.

Kongresi mblidhet pasi Edi Rama ka shnderruar Partine Socialiste ne Partine Kanabiste te Kokedhimes.

Kongresi mblidhet pasi Edvin Kristaq Rama riktheu Partine Socialiste

ne koherat me te zeza te historise se saj, koherat hoxhiste, me kryetar te pazgjedhshem dhe kryetar te perjetshem, por qe kesaj radhe nuk quhet Enver Halil Hoxha por Edvin Kristaq Rama, qe shpall veten te pazgjedhshem dhe te perjetshem!

Keshtuqe urimi i vetem qe te vjen vetvetiu per kongresmenet e mbushur plot kusare, vrases, trafikante droge, prostitucioni, pengmarres dhe hajdute ordinere eshte: Gezuar Kongresin pa gare, kongresin e kryetarit tuaj te pazgjedhshem, kryetarit tuaj te perjetshem, Amin! Sb”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0102379322052
array(1) { ["section"]=> string(81) "berisha-i-qete-ne-zyren-e-tij-lutet-per-ramen-gezuar-kongresin-pa-gare-amin-35511" }