Berisha i veshur “firmato”, ecje në bregdet, flet për aleatët e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:00 19-10-2015 Berisha i veshur “firmato”, ecje në bregdet, flet për aleatët e tij

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur të largohet për pak kohë në Tiranë politike, e cila kohët e fundit zienë nga akuzat e shumta për korrupsion me shifra që kapin miliarda lekë, për t’u relaksuar në bregdetin e Gjirit të Lalzit.

I veshur i tëri me firmën e njohur “Nike”, Berisha poston këto foto, ndërsa shprehet se dy aleatët kryesorë të jetës së tij kanë qenë ecja dhe gjumi i thellë pa ëndrra.

“Sot në një ecje të gjatë buzedetit, si një inkursion në natyre por më shumë në vehten time. Një pasion që më ka shoqëruar nga fëmijëria më e hershme gjer në ditet e sotme. Ecja si inkursion në vehten time dhe gjumi i thellë pa ëndrra, me magjinë e tij shplodhëse, dy aleatët kryesorë të jetës time”, shkruan Berisha në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.46441006660461
array(1) { ["section"]=> string(69) "berisha-i-veshur-firmato-ecje-ne-bregdet-flet-per-aleatet-e-tij-23482" }