Berisha ironizon Ramën: Ky s'ka patentë do dhe timon

Publikuar tek: aktualitet, më 12:23 01-06-2017 Berisha ironizon Ramën: Ky s'ka patentë do dhe timon

Gjatë fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 qershorit, kreu i Partisë Socialiste shpesh ka përdorur shprehjen “makinë me një timon”.

Me anë të kësaj shprehje Rama nënkupton që PS të dalë forcë e vetme në parlamentin e ri duke mos bërë asnjë koalicion me partitë e tjera.

Kërkesën e kryeministrit e ka ironizuar djali i ish- kryeministrit, Shkëlzen Berisha nëpërmjet një statusi në 'facebook'.

“Ky që kërkon ta lënë vetëm në timon, nuk ka as patentë”, - shkruan Shkëlzen Berisha, duke zbuluar që kryeministri s'ka patentë. /Newsbomb.al/ 

 

18902072_135221080362391_334481347_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festë dhe argëtim pa limit, si u shndërruan rrugët e Tiranës sot në 1 qershor (FOTO)
Arben Ndoka godet zyrtarin? Reagon Policia: Punonjësit të tatimeve i ra të fiktë »
Article Logic
Execution time: 0.010799169540405
array(1) { ["section"]=> string(57) "berisha-ironizon-ramen-ky-s-ka-patente-do-dhe-timon-80815" }