Berisha jep bilancin e arritjeve të operacionit 'Forca e Krimit': Autorët me pushime

Publikuar tek: politike, më 15:13 15-01-2018 Berisha jep bilancin e arritjeve të operacionit 'Forca e Krimit': Autorët me pushime

Sali Berisha ka bërë bilancin e 24-orëve duke radhitur arritjet e rradhës sipas tij, të operacionit “Forca e Krimit”.

Kjo radhitje e Berishës është bërë duke marrë shkas dhe nga ngjarjet e fundit ndodhur brenda 24-orëve në vend, siç është atentati në Tiranë dhe shpërthimi në Fushë-Krujë.

Postimi i plotë:

Operacioni “Forca e Krimit” shenon arritjet e radhes:

- Atentat vdekjeprures ne Tirane, nje i vrare dhe tjetri i plagosur rende.
- Eksploziv ne biznesin e radhes ne kryeqytetin europian te ekplozioneve, Fushe-Kruje.

Autoret u nisen me pushime! Sb

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010948896408081
array(1) { ["section"]=> string(88) "berisha-jep-bilancin-e-arritjeve-te-operacionit-forca-e-krimit-autoret-me-pushime-106622" }