Berisha kërkon hetim ndërkombëtar: Sulm direkt Vuçiçit dhe Ramës

Publikuar tek: barometri, më 07:23 10-11-2017 Berisha kërkon hetim ndërkombëtar: Sulm direkt Vuçiçit dhe Ramës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06609320640564
array(1) { ["section"]=> string(69) "berisha-kerkon-hetim-nderkombetar-sulm-direkt-vucicit-dhe-rames-99033" }