Berisha: Këta nuk janë të dehur nga rakia por nga ideologjia

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:23 15-03-2015 Berisha: Këta nuk janë të dehur nga rakia por nga ideologjia Postimi i ish-kryeministrit Berisha në \"facebook\"

“Këta nuk janë të dehur nga rakia por nga ideologjia”. Kështu shkruan ironikisht  ish-kryeministri Berisha teksa publikon këtë foto në rrjetin social “facebook”.

Në foton e postuar nga ish-kryeministri është Zv/kryeministri Niko Peleshi, aktorja  Zamira Kita si dhe kreu i bashkisë Sotiraq Filo.

Këto foto që Berisha i sjell tani në vëmendje të ndjekësve të tij, janë publikuar fillimisht nga gazeta "Panorama" në dhjetor të vitit që lamë pas. Niko Peleshi, Zamira Kita dhe kryebashkiaku Sotiraq Filo kanë qenë së bashku në një mbrëmje argëtuese ku është darkuar, festuar dhe luajtur muzikë me kitarë.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087289810180664
array(1) { ["section"]=> string(64) "berisha-keta-nuk-jane-te-dehur-nga-rakia-por-nga-ideologjia-5990" }