Berisha kryen vizitat mjekësore, mbetet në Itali

Publikuar tek: sport, më 08:34 11-07-2016 Berisha kryen vizitat mjekësore, mbetet në Itali

Etrit Berisha ka zyrtarizuar ekipin e tij të “ri” në Itali. Ai ka kryer vizitat mjekësore dhe që nga sot çështja e transferimit të tij në një klub tjetër mund të quhet e mbyllur. Portieri i kombëtares kuqezi ka kryer vizitat mjekësore në klinikën Paidea të Lazio-s së bashku me trajnerin Inzaghi dhe lojtarët e tjerë të skuadrës.

“Mëngjesin i sotëm për Simone Inzaghin ka qenë në zyrën e mjekut. Trajneri i ri i Lazios, i shoqëruar nga stafi i tij, iu nënshtrua në klinikën Paideia kontrolleve në palestrën sportive. Përveç tyre, në klinikë u paraqitën dhe Simone Palombi, Cristiano Lombardi dhe Etrit Berisha, i cili u ka dhënë fund pushimeve”, shkruan “Il messagero”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Statistika e pabesueshme e Eder me Portugalinë
Lisbon, Paris, Londër, festa e çmendur e tifozëve portugezë (Foto-galeri) »
Article Logic
Execution time: 0.010564088821411
array(1) { ["section"]=> string(53) "berisha-kryen-vizitat-mjekesore-mbetet-ne-itali-46161" }