Berisha me antiplumb, Hoxha: E ka një sinjal, dhe të fortë madje

Publikuar tek: barometri, më 08:12 07-09-2018 Berisha me antiplumb, Hoxha: E ka një sinjal, dhe të fortë madje

Kryeministri Sali Berisha kishte shkuar në Elbasan dhe Shkodër i veshur me antiplumb.

 

Por i sfiduar në komente nga gazetari Basir Çollaku, Hoxha përforcon idenë e tij duke thënë se Sali Berisha “ka marrë sinjal të fortë” që ka vendosur të veshë jelekun antiplumb.

Debati në komente mes dy gazetarëve:

Basir Çollaku: Po antiplumbin kush e pa, apo e veshi live..meqe i ka dhe sh te besuar shoqeruesit..app prape dikush qenka "spiun" ne grupin e besnikeve...

Artan Hoxha: Pershendetje Basir, besoj ke aq njohje te Garda, ose ish-gardistet ta shpjegojne proceduren dhe per cfare jeleku behet fjale. E vesh edhe ky tjetri kur i vjen haberi, mos u merzit. Nuk me shqeteson jeleku por motivi pse?!!! Ai nuk ben kot Basir, e ka nje sinjal dhe te forte madje..... thjeshte uroj qe Rama e Xhafa qe kane per detyre sigurine e vendit, te mos ia fusin gjumit,

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040712833404541
array(1) { ["section"]=> string(68) "berisha-me-antiplumb-hoxha-e-ka-nje-sinjal-dhe-te-forte-madje-133458" }