Berisha në fotot familjare. Nipi i tij i vogël Arti, ‘’një demokrat’’ i flaktë. Ngre lart dy gishtat

Publikuar tek: politike, më 11:43 02-01-2016 Berisha në fotot familjare. Nipi i tij i vogël Arti, ‘’një demokrat’’ i flaktë. Ngre lart dy gishtat

Sali Berisha, ish-kryeministri i Shqipërisë ka kaluar festën e Vitit të Ri në gjirin e familjes së tij, bashkë me të shoqen Lirinë, por edhe nën shoqërinë e mbesave dhe nipit, Artit.

Të gjithë duken të gëzuar në këto foto familjare. Berishën në fakt e kemi parë shpesh në foto familjare, së bashku me Lirinë mbesat e nipin, por ajo që s’kemi parë është ‘’demokrati’’ i flaktë, Arti.

Edhe pse i vogël për të patur bindje politike, ai e ka ndarë mendjen, s’mund të rezistojë dot pa ngritur lart dy gishtat, si për të treguar se është demokrat i flaktë,  që gjyshi i tij të kënaqet.

“Një urim shumë të përzemërt për ju miq nga ne të tre, Lili, Arti dhe unë!’’,shkruan Berisha, teksa poston këto foto, të cilat nuk i ka censuruar aspak për të ndryshuar sjelljen e nipit të vogël, apo për t’i rishkrepur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097420215606689
array(1) { ["section"]=> string(99) "berisha-ne-fotot-familjare-nipi-i-tij-i-vogel-arti-nje-demokrat-i-flakte-ngre-lart-dy-gishtat-28998" }