Berisha nuk lëshon telefonin nga dora, ndjek ngjarjet nga Facebook, Bogdani e “spiunon”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:14 18-02-2017 Berisha nuk lëshon telefonin nga dora, ndjek ngjarjet nga Facebook, Bogdani e “spiunon”

Ndonëse i ulur në mes të bulevardit “Dëshmorët e Kombit”, në qendër të protestës, ish-kryeministri Sali Berisha ka preferuar që të ndjekë edhe reagimet që bëhen në Facebook për këtë organizim të Partisë Demokratike.

Në këtë foto aii shihet teksa kontrollon profilin e tij dhe komentet që i bëhen nga qytetarët.

Në krah, po aq i interesuar për profilin e Berishës është edhe deputeti Gerti Bogdani, i cili nuk ia ndan sytë në telefonit të ish-kryeministrit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010468006134033
array(1) { ["section"]=> string(89) "berisha-nuk-leshon-telefonin-nga-dora-ndjek-ngjarjet-nga-facebook-bogdani-e-spiunon-69159" }