Berisha pa koment, poston foton kur Rama ndalet përpara bluzes së tij në Kryeministri

Publikuar tek: sport, më 20:19 07-11-2015 Berisha pa koment, poston foton kur Rama ndalet përpara bluzes së tij në Kryeministri

Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha mesa duket ndihet i lumtur për faktin se kryeministri Edi Rama ka zgjedhur për foto në ditë në rrjetin social facebook, momentin kur ai është ndaluar përpara fanellës së lojtarit.

Berisha e ka ripostuar foton e Ramës në profilin e tij në Instagram, ndërsa ka preferuar të mos lërë asnjë koment lidhur me këtë.

Fanella që Etrit Berisha ka mbajtur gjatë ndeshjes së 8 tetorit mes Shqipërisë dhe Serbisë, së bashku me disa fanella të tjera të futbollistëve shqiptarë, janë vendosur në korridoret e godinës së Kryeministrisë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019167900085449
array(1) { ["section"]=> string(90) "berisha-pa-koment-poston-foton-kur-rama-ndalet-perpara-bluzes-se-tij-ne-kryeministri-24911" }