Berisha për Shullazin: Quhej ‘’Gjeneral’’ kur ulej te bar kafe ‘Beko’. Kam gjithë organigramën e këtij krimineli që terrorizonte gjithë Tiranën dhe Durrësin

Publikuar tek: politike, më 12:59 21-04-2016 Berisha për Shullazin: Quhej ‘’Gjeneral’’ kur ulej te bar kafe ‘Beko’. Kam gjithë organigramën e këtij krimineli që terrorizonte gjithë Tiranën dhe Durrësin

“Quhej ‘’Gjeneral’’ kur ulej te bar kafe ‘Beko’. Kam gjithë organigramën e këtij krimineli që terrorizonte gjithë Tiranën dhe Durrësin’’, kështu ka thënë nga foltorja Berisha.

“Shullazi është arrestuar 4 herë, në një kohë kur prej tre vitesh i është dhanë imunitet absolut dhe bën ligjin në ministrinë e brendshme. Të gjitha këto vetëm për një arsye, për shkak të lidhjeve të ngushta me Edvin Shullazin dhe Saje Qorrin.

Ke ik nga këtu se s'të mbajnë nervat megjithatë unë flas për qytetarët. Këtu ka me dhjetara foto të ushtrisë së Shullazit të armatosura me të gjitha llojet e armëve, nga snajper edhe të tjera.

Në lagjen e tij ishte terror i paparë, në lagje jetojnë në terror të poltë. Kryebanditi quhej general, kur ulej te bar-kafe ‘Beko’, zbarkonte aty ushtarët e tij sikur të ishin forcat më të mëdha të botës. Ti si të duash bej po ne po të themi s'është mirë të jesh këtu.ka thënë oficeri i policisë. Kryekrimineli që terrrorizonte Tiranën dhe Durrësin, këto i kanë nxjerrë agjentë të policisë kriminale, janë punë e shkëlqyer e tyre.

Gjenerali është i paprekshëm thonë ata. Ndodhi vrasja në Rrugën e Kavajës, atentati në Qafë Kashari, mori një plub në shpinë Shullazi. Në makinë i'u gjetën armë gëzhoja dhe 7 mijë euro.

Më ndërhyrjen e Saje qorrit u deklarua se nuk ka të plagosur, u harrua gjaku që ishte derdhur. I than Lulzim Bashës po dole në dritare kokën ta masim me plub. Ka patur një incident me Vasilika Hysin dhe Besnik Baren, kishin një zyrë elektorale ku kishin vënë atopolante dhe gjenerali i theu atopolantet se nuk donte zhurmë. Kjo është e vërteta, gjuajti me bazuk shtëpinë e kruyetarit demokrat të Farkës”, theksoi më tej ai.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010838985443115
array(1) { ["section"]=> string(154) "berisha-per-shullazin-quhej-gjeneral-kur-ulej-te-bar-kafe-beko-kam-gjithe-organigramen-e-ketij-krimineli-qe-terrorizonte-gjithe-tiranen-dhe-durresin-38258" }