Berisha përshëndet Ramën me një foto tronditëse (FOTO BRENDA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:36 03-12-2017 Berisha përshëndet Ramën me një foto tronditëse (FOTO BRENDA)

Përmbytjet në të gjithë vendin kanë shkaktuar dëmtime të mëdha materiale, si pasojë janë shembur ura, shtëpi dhe lumenjtë kanë dalë nga shtrati. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar  një foto të sjellë nga qytetari dixhital, ndërsa ironizon shembjen e urës së Drojes nga përbytjet.

Berisha ka vendosur të përshëndesë Ramën me këtë foto në të cilën bëhet krahasimi i një ure të ndërtuar para shumë vitesh dhe asaj të ditëve të sotme, ndërsa shkruan: “Qytetari dixhital pershendet Noriegen me nje kartoline tjeter! sb”.

Kujtojmë se dhe më herët ish-kryeministri ka hedhur akuza kundrejT qeverisë për investime të dobëta, në infrastrukturë. Duhet të themi se shembja e urës ka qenë një nga momentet më të frikshme të ditëve të fundit.

sdsddggsddgsdg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama në Urën Vajgurore “mbytet” nga gratë, njëra i puth dorën: O flori! (FOTO-VIDEO)
Aksidentohet aktori që marrosi këto vajza të showbizit shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.012725114822388
array(1) { ["section"]=> string(66) "berisha-pershendet-ramen-me-nje-foto-tronditese-foto-brenda-101814" }