Berisha publikoi FOTO të Ramës duke pirë drogë, mediat greke: Për të qeshur...

Publikuar tek: politike, më 18:59 26-05-2019 Berisha publikoi FOTO të Ramës duke pirë drogë, mediat greke: Për të qeshur...

Mediat greke kanë komentuar publikimin e fotove të Ramës duke konsumuar drogë nga Sali Berishës në emisionin 'Opinion'.

Mediat e kanë pasqyruar këtë akt me humor e të qeshura.

‘Gjera të pabesueshme në Shqipëri, Sali Berisha tregon fotografitë e Edi Ramës me drogë,’ shkruan agjensia Reader.Gr .

Ndërsa ‘Proto Thema’ shkruan: ‘Sali Berisha nxorri në ajër në emision fotografi false të Edi Ramës duke pirë drogë.  Kjo i ka berë vërtet të gjithë të qeshin, por Edi Rama si e pa? ‘

Mediat greke theksojnë që tensioni në Shqipëri vazhdon dhe madje situata politike pritet që të bëhet edhe më e tensionuar me ardhjen e datës së zgjedhjeve lokale.

61365739_577696686087232_4789141379764715520_n.jpg

ssgtwerghe4he4hj.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021767854690552
array(1) { ["section"]=> string(80) "berisha-publikoi-foto-te-rames-duke-pire-droge-mediat-greke-per-te-qeshur-165785" }