Berisha publikoi foton, ja kush është vajza brune që përqafon me aq dashamirësi deputeti Bledi Çuçi

Publikuar tek: barometri, më 08:17 30-05-2018 Berisha publikoi foton, ja kush është vajza brune që përqafon me aq dashamirësi deputeti Bledi Çuçi

Kjo foto ka përfunduar në inbox-in e ish-kryeministrit Sali Berisha i cili e ka publikuar menjëherë, pa më të voglin verifikim, shoqëruar me diçiturën: "Kësaj i thonë Llogaridhënie alla ......!”

Fotoja ku shfaqet deputeti i PS Bledi Çuçi gjatë takimit të llogaridhënies në Tepelenë i është dërguar Berishës nga një qytetar. Çuçi shfaqet duke i hedhur dorën me shumë dashamirësi një vajze të re brune.

“Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetari dixhital. sb

“Doktor përshendetje këta deputetët e rilindjes mir po e zhvatin këtë popull po po i ndajn e nga gratë, sot në Tepelenë Blendi Çuçi”.

Sakaq, newsbomb.al mëson se vajza që shikoni në foto, quhet Eni Çuçi dhe është kushërira e deputetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041507005691528
array(1) { ["section"]=> string(105) "berisha-publikoi-foton-ja-kush-eshte-vajza-brune-qe-perqafon-me-aq-dashamiresi-deputeti-bledi-cuci-122588" }