Berisha publikon foton: Ju tregoj kush është frymëzimi i Ramës për çitjanet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:02 08-11-2017 Berisha publikon foton: Ju tregoj kush është frymëzimi i Ramës për çitjanet

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një foto të diktatorit Enver Hoxha dhe kryeministrit Edi Rama me veshjen e ditës së djeshme në Fier, duke nxjerr në pah pantallonat që ngjasojnë mes tyre.

Jo më kot Berisha ka shkruar sipër fotos “shembull frymëzimi” duke lënë të kuptohet se Rama është frymëzuar nga Hoxha. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 5 ditë para ndeshjes me Turqinë, ja si po "përgatiten" futbollistët e kombëtares (FOTO)
Demokrati publikon video “qafë më qafë” me Ramën: Ishte koha kur vdiste për çorapet e kuqe (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013097047805786
array(1) { ["section"]=> string(80) "berisha-publikon-foton-ju-tregoj-kush-eshte-frymezimi-i-rames-per-citjanet-98875" }