Berisha publikon fotot: Këta janë 27 ushtarët e Emiljano Shullazit (Foto-Video)

Publikuar tek: politike, më 21:23 26-04-2016

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në emisionin “Studio e Hapur” në Neës 24 fotot e disa personave, të cilët ai i ka quajtur ushtarë të Emiljano Shullazit.

Në tabletën e Berishës u shfaqën fotot e 27 personave që sipas tij mbrojnë me snajpera dhe me armë të tjera të rënda Shullazin. Ai theksoi se fotot ishin siguruar nga oficerët e policisë. “Këta janë vetëm disa nga ushtarët e Shullazit të armatosur, të gjitha me leje të Saje Qorrit”, u shpreh deputeti demokrat. Për ish-kryeministrin, koha që po jetojmë sot është koha e Shullazit.

Lexo edhe: Sqarimi i Berishës për armët dhe dënimin e Kuvendit

13113289_10154087243158771_1262654041_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16056084632874
array(1) { ["section"]=> string(82) "berisha-publikon-fotot-keta-jane-27-ushtaret-e-emiljano-shullazit-foto-video-38775" }