Berisha publikon videon dhe denoncon: Pacienti nxirret me oksigjen nga spitali për t’i liruar vendin një tjetri

Publikuar tek: aktualitet, më 19:22 30-11-2020 Berisha publikon videon dhe denoncon: Pacienti nxirret me oksigjen nga spitali për t’i liruar vendin një tjetri Pamje nga video

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar një video nga një prej spitaleve Covid në kryeqytet.   

Në pamjet e publikuara nga Berisha, shihet një pacient që del nga spitali dhe hipën në një ambulancë, ku në ndihmë i vjen edhe një bombël oksigjeni.

Sipas tij, një pacient u nxor me oksigjen nga spitali për t’i liruar vendin një tjetri.

Statusi i plotë:

E dhimbshme!

I sëmuri nxirret me oksigjen nga spitali për t’i liruar vendin një tjetri! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. Shikoni dhe shpërndani sipas dëshirës këtë video.

Përshëndetje dr. SKANDAL!

Qytetari denoncon se po i nxjerrin të afërmin e tij pa u shëruar plotësisht për t’i liruar vendin atyre që po presin në ambulanca! Pamjet flasin vetë!  


 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia ndalon varrimin e 60-vjeçarit që vdiq nga Covid-19, familjarët po qanin mbi trupin e gabuar
HAPET spitali COVID 4 me 100 shtretër, mjekët dhe infermierët presin pacientët e parë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010751008987427
array(1) { ["section"]=> string(117) "berisha-publikon-videon-dhe-denoncon-pacienti-nxirret-me-oksigjen-nga-spitali-per-t-i-liruar-vendin-nje-tjetri-229689" }