Berisha: Rama dhe Xhillari po vjedhin troje në Vuno

Publikuar tek: barometri, më 08:05 31-01-2017 Berisha: Rama dhe Xhillari po vjedhin troje në Vuno

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018733978271484
array(1) { ["section"]=> string(56) "berisha-rama-dhe-xhillari-po-vjedhin-troje-ne-vuno-67180" }