Berisha: Rama i fortë? Do vijë dita që do votohet Byroja e Hetimit

Publikuar tek: politike, më 22:51 04-03-2016 Berisha: Rama i fortë? Do vijë dita që do votohet Byroja e Hetimit

Disa ditë më parë, kryeministri Edi Rama deklaroi nga studio e “Top Story” se nëse do të kishte në dorë gjykatat, përpara tyre do ishin Berisha e Basha. Por ish kryeministri i ka kthyer përgjigje nga studio e “Zonë e Lirë”, pyetjes së gazetarit Arjan Çani, “Kaq i fortë është Rama që bën këto deklarata?”.

“Kjo është psikologjia e të sëmurit. Ai e di se për 21 Janarin vendi i tij është aty ku e meriton. Ky është i pari që ia mbath dhe nuk di se ku do ndalet. Ky Edi Rama, ky i forti që thua ti. Është e lehtë ta përdorësh pushtetin për tu pasuruar, për të ndërtuar saraje. Por do vijë një ditë që do votohet Byroja e Hetimit”, tha ish-kryeministri Sali Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094661712646484
array(1) { ["section"]=> string(70) "berisha-rama-i-forte-do-vije-dita-qe-do-votohet-byroja-e-hetimit-34256" }