Berisha - Ramës: Hiq kushtet dhe nis menjëherë dialogun me Bashën

Publikuar tek: barometri, më 07:28 05-04-2017 Berisha - Ramës: Hiq kushtet dhe nis menjëherë dialogun me Bashën

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023217916488647
array(1) { ["section"]=> string(68) "berisha-rames-hiq-kushtet-dhe-nis-menjehere-dialogun-me-bashen-74139" }