Berisha reagon për arrestimin e Myftarajt: I gjati arreston Kastriotin. Gjigandi i bie në gjunjë Romanës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:11 10-05-2017 Berisha reagon për arrestimin e Myftarajt: I gjati arreston Kastriotin. Gjigandi i bie në gjunjë Romanës

Publicisti Kastriot Myftaraj është arrestuar pak para mesnatës së djeshme në flagrancë nga Policia e Tiranës.

Sipas policisë Myftaraj është ndaluar pasi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka botuar një shkrim ku bën thirrje publike për veprime të dhunshme, fyerje e ofendime ndaj Ambasadores së Bashkimit Europian në Tiranë, Romana Vlahutin.

Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar djali i ish-kryeministrit Berisha i cili ironizon dhe hedh akuza ndaj kryeministrit.

“I gjati arreston Kastriotin. Gjigandi i bie në gjunje Romanës. Mungon vetem nje harakiri kolektiv”,  shkruan Shkëlzen Berisha në facebook.

trtrtttttt.PNG

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088081359863281
array(1) { ["section"]=> string(108) "berisha-reagon-per-arrestimin-e-myftarajt-i-gjati-arreston-kastriotin-gjigandi-i-bie-ne-gjunje-romanes-78187" }