Berisha sulmon Ramën përmes komandantit: Shpirti i Simon Gjetës bën thirrje për dekriminalizim

Publikuar tek: politike, më 16:32 05-10-2015 Berisha sulmon Ramën përmes komandantit: Shpirti i Simon Gjetës bën thirrje për dekriminalizim

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama, duke u shprehur se e ka mbushur parlamentin, policinë dhe administratën me kriminelë ndërsa thotë se shpirti i komandantit të FNSH-së që u vra gjatë aksionit, Simon Gjeta bën thirrje për dekriminalizim.

“Dhe një herë përulem me nderim para sakrificës sublime dhe i shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes, të afërmeve, miqve të oficerit Simon Gjeta. Sikundër duke dënuar politizimin nga Edi Rama të rënies në krye të detyrës të nënkomisar Simon Gjeta, theksoj se shpirti i tij, dhimbja e madhe e familjes së tij thërrasin para së gjithash për dekriminalizimin, largimin nga Policia e Shtetit, Parlamenti, qeveria, administrata, pushteti vendor të vrasësve, trafikantëve, hajdutëve, pengmarrësve, përdhunuesve, me të cilët e kanë mbushur këto institucione krerët e "aleancës së qelbësirave" Rama -Meta”, shkruan në Facebook Sali Berisha.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091609954833984
array(1) { ["section"]=> string(99) "berisha-sulmon-ramen-permes-komandantit-shpirti-i-simon-gjetes-ben-thirrje-per-dekriminalizim-22391" }