Berisha ul tonet kërcënuese dhe kërkon të jetë konstruktiv, por në fund shpërthen prapë. Ja çfarë i thotë Ramës

Publikuar tek: politike, më 13:15 17-12-2015 Berisha ul tonet kërcënuese dhe kërkon të jetë konstruktiv, por në fund shpërthen prapë. Ja çfarë i thotë Ramës

Sali Berisha tenton të ulë tonet kërcënuese nga brenda Kuvendit, duke i bërë një propozim Edi Ramës, por shpërthen keq sërish.

Ish-kryeministri i ofron konsensus për një ligj të ri: Ligjin për Lustracionin, por fjala i shkon prapë te protesta, duke shpjeguar simbolikisht ‘’flakën e bunkerit’’ më 8 dhjetor.

 

“Urdhroni të bëjmë hapin e dytë: Lustracionin, urdhëroni të dënojmë çdo përpjekje për të rikthyer simbolet e të shkuarës së zezë…

Lexo edhe një herë mirë po të them Edi Rama! Janë fjalë, flakë më falni, flakët e bunkerit, janë flakë për ty, flakë urrejtje!

Ti ua ndërton si konstelacion në nderim të etërve të tu.

Nuk ishte flakë zjarri, ishte flakë urrejtje për ty!'', i tha Berisha-Ramës në Kuvend.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009260892868042
array(1) { ["section"]=> string(115) "berisha-ul-tonet-kercenuese-dhe-kerkon-te-jete-konstruktiv-por-ne-fund-shperthen-prape-ja-cfare-i-thote-rames-27978" }