Berisha “zbulon kokainë” në shtëpinë e Ramës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:31 22-05-2020 Berisha “zbulon kokainë” në shtëpinë e Ramës (Foto) Foto ilustruese

Ish kryeministri Sali Berisha beson se ka arritur të zbulojë gjurmë droge në banesën e kryeministrit Edi Rama.

Berisha e akuzon vazhdimisht Ramën se konsumon drogë, dhe refuzon të bëjë testin, por këtë herë ai beson se ka fakte.

Berisha ka shkëputur dy fotografi nga një video “live” e kryeministrit Rama nga shtëpia e tij në Surrel, ku në komodinën pas kreut të qeverisë dallohet një vazo dhe ajo çka për Berishën është pluhur i bardhë droge.

fgdfhgdfhdhdfh.jpg

drgerghe4h4gh34h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098810195922852
array(1) { ["section"]=> string(54) "berisha-zbulon-kokaine-ne-shtepine-e-rames-foto-207430" }