Berlusconi rrëzohet në skenë, “fajëson” të majtën (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:37 09-05-2015

Gjatë një organizimi të partisë së tij “Forza Italia” ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi ka pësuar një incident të vogël gjatë kohës që po largohej nga podium.

Një stol që ishte vendosur aty pranë, për të treguar rrugën e daljes nga skena, është bërë shkaktar që Berlusconi të pengohej e pas të rrëzohej përpara simpatizantëve të tij.

Pas u ndihmua nga stafi për tu ngritur, kavalieri italian ka ngritur stolin dhe me ironi është shprehur se për këtë ngjarje është fajtore e majta. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054107904434204
array(1) { ["section"]=> string(58) "berlusconi-rrezohet-ne-skene-fajeson-te-majten-video-10764" }