Bes Kallaku bën një gjest që flet sa një mijë fjalë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:41 07-12-2016

Bes Kallaku është gjendur pranë shumë fëmijëve duke u falur disa momente tepër të bukura. Ai është bashkuar me të rinjtë duke kënduar këngën e "skifterave".

Urimet për humoristin nga fëmijët por dhe ata të cilët e kanë vlerësuar gjestin e tij, kanë qenë nga më të përzemërtat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.086316108703613
array(1) { ["section"]=> string(63) "bes-kallaku-ben-nje-gjest-qe-flet-sa-nje-mije-fjale-video-61945" }