Bes Kallaku feston ditëlindjen, Kryemadhi ia merr valles mes të ftuarve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 21-11-2020 Bes Kallaku feston ditëlindjen, Kryemadhi ia merr valles mes të ftuarve (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35-vjetorin e lindjes.

Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festojë ditëlindjen. Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe personazhe të njohura të publikut shqiptar dhe fabula ishte “jeta në fshat”.

Aktori ka postuar në rrjetet sociale disa momente nga festa që nuk na i ‘tregoi’ ditën e djeshme.

Në foto e publikuara shihet edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi që ia ka marrë valles mes dhjetra të fturave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aurela Gace humb njeriun e shtrenjtë, bën dedikimin prekës: Ike në një kohë si kjo, kur fëmijët e gruaja s'arritën të thonë se të duan
»
Article Logic
Execution time: 0.011793851852417
array(1) { ["section"]=> string(83) "bes-kallaku-feston-ditelindjen-kryemadhi-ia-merr-valles-mes-te-ftuarve-video-228630" }