Bes Kallaku feston ditëlindjen, s’do ta besoni kush i gjendet pranë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 20-11-2016 Bes Kallaku feston ditëlindjen, s’do ta besoni kush i gjendet pranë (FOTO)

Bes Kallaku ka festuar ditëlindjen gjatë ditës së sotme. Përveçse me miqtë dhe familjarët, ai ka kaluar momente të bukura pranë fëmijëve të policëve të cilët kanë rënë në krye të detyrës. Këtë fakt Besi e vlerëson shumë, dhe ndihet tejet i lumtur. Ai ka përcjellë një urim të përzemërt për to në ditën e tij më të veçantë. 

 “Kënaqësi e veçantë, të festosh ditëlindjen me fëmijet e policëve të rene ne krye te detyres. Perveç se i mungojnë njerezit e tyre, u mungon dhe ndihma e duhur. Sot jam lumturuar me shumë un, se sa ju. Zoti ju bekoftë. Me keni lumturu shpirtin. Me dashuri Bes Kallaku”,- shkruan humoristi teksa ka postuar dhe një foto me fëmijët.

PRANE.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024390935897827
array(1) { ["section"]=> string(77) "bes-kallaku-feston-ditelindjen-s-do-ta-besoni-kush-i-gjendet-prane-foto-60128" }