Bes Kallaku feston ditëlindjen/ Xhensila i bën surprizën e veçantë dhe zbulon moshën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 20-11-2019 Bes Kallaku feston ditëlindjen/ Xhensila i bën surprizën e veçantë dhe zbulon moshën

Dita e sotme për aktorin e njohur të humorit Bes Kallaku është e veçantë.

Ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 34 vite.

Besi ka marrë shumë urime, por nuk kishte sesi të mungonte edhe një surpriza e bashkëshortes Xhensilës.

Pasi ora ka kaluar 00:00, këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto ku zbulon tortën që ka zgjedhur për këtë ditëlindje të bashkëshortit.

Torta simbolizon filmin e ri të Besit 'Falco' dhe në të shkruhet: 'Edhe 100 baba'.

Me këtë urim Xhensila shpreh edhe urimin e vajzës së tyre Ajkës, e cila erdhi në jetë në korrik të vitit që lamë pas.

Screenshot_1.jpgxhensila-besi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17795395851135
array(1) { ["section"]=> string(90) "bes-kallaku-feston-ditelindjen-xhensila-i-ben-surprizen-e-vecante-dhe-zbulon-moshen-186536" }