Bes Kallaku “ironizon” Edi Ramën: Edhe statuset po na vidhni, e ropët popullin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:06 12-03-2015 Bes Kallaku “ironizon” Edi Ramën: Edhe statuset po na vidhni, e ropët popullin Nderhyrja e aktorit te Portokallise Bes Kallaku, ne statusin e Edi Rames

Aktori i Portokallisë Bes Kallaku, i kthyer në personazh shumë aktiv ditën e sotme pas videos “hit” të publikuar prej tij “Killeri” ka gjetur rastin të bëjë humor dhe me kryeministrin Edi Rama, pasi ky i fundit kishte ndarë për miqtë e tij në facebook videon e regjistruar nga Kallaku. 

“Edhe statuset po na i vidhni, ce e rropët këtë popull, hahahah”, shkruan aktori i Portokallisë pikërisht tek muri i faqes së Edi Ramës.

Më herët ditën e sotme, ai bëri një tjetër shaka jo të lehtë me deputetin e LSI Spartak Brahon, kur u paraqit me të në prokurorinë e Krimeve të Rënda. Në fakt, duket se politika dhe aktorët po i  japin ngjyra humoristike gjithë ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edhe Meta i “bashkohet” protestës, me dy gishta lart
Fevziu-Basha me opinione të “forta” kundër njëri tjetrit »
Article Logic
Execution time: 0.033560991287231
array(1) { ["section"]=> string(79) "bes-kallaku-ironizon-edi-ramen-edhe-statuset-po-na-vidhni-e-ropet-popullin-5732" }