Bes Kallaku këndon “jam me milionera...” Kaq mjafton dhe tërbohen emigrantët shqiptarë, i mbushin dyshemenë me para të çmendur (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:02 04-01-2017
Besi by newsbomb-al

Mjafton të shikoni këtë video për të kuptuar se ç’ndodh kur këndon aktori i njohur i humorit Bes Kallaku.

Kjo video është xhiruar në një ambient festiv në Angli dhe siç duket qartë nga pamjet, emigrantët e mbushin dyshemenë plot me para.

Dhe s’bëhet fjalë fare për shuma të vogla. Për më tepër ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024911880493164
array(1) { ["section"]=> string(132) "bes-kallaku-kendon-jam-me-milionera-kaq-mjafton-dhe-terbohen-emigrantet-shqiptare-i-mbushin-dyshemene-me-para-te-cmendur-video-64576" }