Bes Kallaku krah yjeve hollivudianë, SË SHPEJTI del filmi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:12 03-07-2018 Bes Kallaku krah yjeve hollivudianë, SË SHPEJTI del filmi (VIDEO) Sekuencë nga filmi

Aktorin Bes Kallaku do ta shohim në një film hollivudian, i cili pritet të dalë së shpejti.

Bëhet fjalë për filmin e titulluar “The Brave’, në të cilin do të luajnë dhe aktorët e mirënjohur amerikanë Armand Assante dhe Louis Mandylor.

Lajmin e ka bërë të ditur aktori shqiptar, i cili ka postuar një sekuencë video nga filmi.

 

#TheBrave. Se shpejti ne kinema.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sonila Meço feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatorja simpatike
Ardian Bujupi aksidentohet me makinë në Gjermani »
Article Logic
Execution time: 0.013030052185059
array(1) { ["section"]=> string(69) "bes-kallaku-krah-yjeve-hollivudiane-se-shpejti-del-filmi-video-126631" }