Bes Kallaku kthehet në fshat, merr lopatën dhe nis "aksionin” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:38 22-02-2017 Bes Kallaku kthehet në fshat, merr lopatën dhe nis

Bes Kallaku është kthyer në fshat dhe ka nisur të punojë tokën me lopatë.

Siç ishte, i veshur me atlete dhe xhinse aktori i humorit ia ka nisur punës seriozisht.

Besi kishte ndjerë mall për të bërë diçka të tillë. Këtë e shpreh teksa ka postuar videon dhe shkruan, "Po që mkishte marrë malli qamet, u knaqa..."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022387027740479
array(1) { ["section"]=> string(70) "bes-kallaku-kthehet-ne-fshat-merr-lopaten-dhe-nis-aksionin-video-69618" }