Bes Kallaku në Forcat e Armatosura, por komentuesi “symprehtë” kap detajin qesharak

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:14 11-07-2017 Bes Kallaku në Forcat e Armatosura, por komentuesi “symprehtë” kap detajin qesharak

Aktori i humorit Bes Kallaku duket se është duke përgatirut një surprizë, nisur nga fotografia e fundit që ka postuar në Instagram ku shfaqet i veshur me uniformën e Forcave të Armatosura.

Por një komentuesi i ka bërë përshtypje diçka në sfond. Një ushtar që është përkulur dhe ka vendosur dorën në fundshpinë.

“Po ai tjetri ça ka që krun by*ën”, i shkruan ai Bes Kallakut në komente.

ef2wgt2w4t3g3g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01007604598999
array(1) { ["section"]=> string(86) "bes-kallaku-ne-forcat-e-armatosura-por-komentuesi-symprehte-kap-detajin-qesharak-85804" }