Bes Kallaku ‘nuk e mban’ dot veten pas sherrit të Alketa Vejsiut me Dalina Buzin, publikon video-mesazhin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:37 19-01-2016

Përplasja e dy gazetareve Dalina Buzi dhe Alketa Vejsiu nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e mediave dhe publikut. Pas publikimit të mesazheve që dy gazetaret i drejtonin njëra-tjetrës, aktori Bes Kallaku ka reaguar me anë të një video-mesazhi, ku bën thirrje për pajtim mes tyre.

Duke konsideruar (ironikisht) si një problem të madh për shoqërinë shqiptare, Kallaku kërkon ndërhyrjen e menjëhershme të krerëve të politikës, Edi Ramës, Ilir Metës dhe Lulzim Bashës, për t’i dhënë njëherë e mirë fund këtij sherri.

Aktori ka edhe një mesazh për ambasadorin Donald Lu, por edhe për blogerin Olti Currin, që mund t’i dëgjoni në videon e publikuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018846988677979
array(1) { ["section"]=> string(108) "bes-kallaku-nuk-e-mban-dot-veten-pas-sherrit-te-alketa-vejsiut-me-dalina-buzin-publikon-video-mesazhin-30349" }